TerapiaBieszczady

o nas

Terapiabieszczady to miejsce w którym Ty i Twoja Rodzina uzyska pomoc i wsparcie.

TERAPAIBIESZCZADY HOCZEW 142

Jeśli potrzebujesz pomocy w walce z trudną chorobą jaką jest uzależnienie, znajdziesz je w naszym ośrodku. Zapraszamy do zapoznania się z  ofertą i na rozpoczęcie terapii razem z nami. Podjęcie leczenia to szansa na nowe, pełne radości życie.

Każdego dnia zmuszeni jesteśmy do podejmowania trudnych decyzji. Może to właśnie teraz jest czas na podjęcie wyzwania jakim jest zerwanie z nałogiem i podjęcie terapii. Taka decyzja to szansa dla Ciebie i Twojej Rodziny, szansa na spokój i nowe życie. Jeśli się wahasz i masz obawy przed terapią, zajęciami w grupie , trudnymi rozmowami, to zadzwoń i zapytaj a odpowiemy na każde pytanie. Nie musisz od razu podjąć decyzji. Możesz do nas przyjechać, porozmawiać i zobaczyć miejsce, które na 5 tygodni  może stać się Twoim azylem.

 Ośrodek Leczenia Uzależnień Terapiabieszczady, udzieli Ci fachowej pomocy w rozwiązaniu problemu  z którym się mierzysz. W naszej pracy terapeutycznej wiemy jak ważne jest wsparcie rodziny- najbliższych, wszystkich tych, którzy chcą pomóc osobie uzależnionej ale czasem nie potrafią. To też Oni potrzebują wsparcia i zmian w dotychczasowym funkcjonowaniu.

Ośrodek uzależnień bieszczady 10
TerapiaBieszczady - galeria 9

DOM TERAPEUTYCZNY ŁUKAWICA 17

W natłoku codziennych obowiązków, próbując nadążyć za pędzącym światem, często brakuje nam czasu, żeby na chwilę zatrzymać się i spojrzeć z dystansu na to jak funkcjonujemy.

Dom terapeutyczny daje nam wiele możliwości  pomocy  i wsparcia dla Rodzin, osób współuzależnionych , młodzieży, uzależnionych od nowoczesnych technologii.

Sposoby pracy, długość pobytu ustalana jest w zależności od potrzeb, mogą to być spotkania weekendowe-warsztaty lub pobyty jedno lub dwutygodniowe.

Zapraszamy Was do wspólnej pracy z TERAPIĄBIESZCZADY w Domu Terapeutycznym w Łukawicy  podczas której będzie czas na przemyślenia, dyskusję oraz nabycie wiedzy i nowych umiejętności na temat:

– życia w rodzinie i w związku,  konfliktów i o tym, jak je zwalczać, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami, jak zmienić swoje dotychczasowe nawyki, które prowadziły do konfliktów czy też narastającego napięcia, jak dbać o innych, jednocześnie dbając o siebie, jak żyć pod jednym dachem z osobą uzależnioną.

Zapraszamy też do pracy rodziców i małoletnich, młodzież uzależnioną od sieci – SIECIOHOLIKÓW, którzy zmagają się z tzw.
E-uzależnienieniem.

TerapiaBieszczady - galeria 7
TerapiaBieszczady - galeria 4