CHOĆBYŚMY PRZEGRALI “WSZYSTKO”, DZIŚ JESZCZE MOŻEMY ZACZĄĆ OD NOWA.. Kard. Stefan Wyszyński

TERAPIABIESZCZADY to Ośrodek Leczenia Uzależnień położony w samym sercu Bieszczadów, wpisany do Rejestru Podmiotów wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem 000000212607.

Tutaj, w rodzinnej i przyjaznej atmosferze, zapewniając dyskrecję oraz pełną anonimowość, pomagamy osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków, hazardu, dopalaczy, leków, środków psychoaktywnych.

Jeśli dostrzegasz, że masz problem, zwróć się o pomoc i rozpocznij leczenie jak najszybciej. Nie pozwól, by nałóg zabrał Ci resztki tego co kiedyś stanowiło o twojej wartości.

Lokalizacja ośrodka, komfortowe warunki mieszkaniowe, smaczne domowe posiłki ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce powoduje, że łatwo otworzyć się na problem, jakim jest uzależnienie. Dzięki nim poznasz dokładnie mechanizmy działania tej podstępnej choroby i dostaniesz cały wachlarz narzędzi pomocnych w walce o każdy dzień trzeźwego życia.

Wiemy, że jako osoba uzależniona, możesz czasami czuć się kimś gorszym i wstydzić się swojego problemu. Tutaj spotkasz ludzi, dzięki którym zrozumiesz, że Twoje obawy są bezpodstawne. Wiemy, że tą chorobę można skutecznie powstrzymać i tą wiedzę przekażemy, każdemu, kto jej potrzebuje i pragnie zmian w swoim życiu. Nikt z nas nie powie Ci, że będzie łatwo, ale potrafimy sprawić aby było znacznie łatwiej. Dzięki nam zrozumiesz, że “zmiany przychodzą tylko wtedy, gdy ruszamy pod wiatr naszych nawyków” .