TerapiaBieszczady

Terapia uzależnień online

Sesje indywidualne online to doskonałe rozwiązanie na pandemiczne czasy, które pozwala zaspokoić potrzeby pacjentów z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Propozycja skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia w swojej drodze ku trzeźwości.

Nasi terapeuci spotykają się przez internet z pacjentami, którzy albo przygotowują się do terapii zamkniętej, albo już ją ukończyli i kontynuują pracę nad sobą. Nie trzeba opuszczać domu, wystarczy dysponować czasem oraz spokojnym miejscem sprzyjającym prowadzeniu rozmowy.

Praktyka ostatnich dwóch lat pokazała, że spotkania online mogą uzupełniać tradycyjne leczenie, zwłaszcza na późniejszych etapach. W ten sposób pacjenci, którzy opuścili już ośrodek i powrócili do domu, nie tracą kontaktu z terapeutą i mogą nadal korzystać ze specjalistycznej pomocy.

Leczenie alkoholizmu online

Oferujemy uzupełniające leczenie alkoholizmu online, zajmujemy się też terapią uzależnień od innych środków psychoaktywnych oraz leków. Jeśli więc czujesz, że nie radzisz sobie z problemami, a nałóg zaczyna utrudniać Ci codzienne funkcjonowanie, możesz skorzystać z tej formy pomocy.

Oczywiście spotkania online również wymagają od Ciebie współpracy, zaangażowania oraz motywacji do wprowadzenia zmian, dzięki którym będziesz się zbliżał do osiągnięcia celu, jakim jest życie w trzeźwości.

Kontynuując leczenie uzależnienia online uzyskasz profesjonalne wsparcie. Pomożemy Ci rozwijać zdobyte umiejętności radzenia sobie ze stresem, czerpania satysfakcji z zajęć nie związanych z nałogiem, kontrolowania emocji i odbudowywania relacji społecznych. W razie kryzysu będziesz mógł liczyć na kontakt z terapeutą.

Osoby, które z różnych powodów nie podjęły jeszcze leczenia stacjonarnego, albo już je ukończyły, mają teraz możliwość zdalnej pracy nad swoimi problemami z alkoholem, narkotykami, dopalaczami czy innego rodzaju używkami. Zainteresowanym podjęciem terapii indywidualnej za pośrednictwem internetu udzielimy wszelkich potrzebnych informacji. Sesje online stanowią pomocne rozszerzenie i uzupełnienie leczenia stacjonarnego.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Pacjentów, którzy w obecnym, trudnym czasie nie radzą sobie z uzależnieniem a chcą pozostać w swoich domach Terapiabieszczady proponuje stacjonarną – domową terapię online.

Spotkania dotyczą osób, które mogą pracować zdalnie ze swoich domów w grupie (max.6 osób) w ramach odbywania podstawowej 5-tygodniowej terapii na ściśle określonych regulaminem warunkach

Jeśli masz problem z uzależnieniem i w obecnej sytuacji:

  • odczuwasz dyskomfort funkcjonowania,
  • nie możesz poradzić sobie ze swoimi problemami,
  • brakuje Ci motywacji do działania.
Zadzwoń i umów się na indywidualne spotkanie. Nasz zespół służy pomocą.