TerapiaBieszczady

Zespół

Nasz zespół to pełni zapału, otwarci i kompetentni ludzie, którzy realizują program terapeutyczny w sposób kreatywny, traktując go jako misję TERAPIBIESZCZADY.

Chcesz poznać Samego Siebie i zmierzyć się ze Swoimi problemami? Specjaliści z naszego Zespołu zapewnią Ci wsparcie i skuteczną pomoc.
Skorzystaj z ich wiedzy i umów się na indywidualne spotkanie online.

Monika - zespół terapii Bieszczady

Monika

Psycholog terapeuta

Absolwentka SWPS kierunek Psychologia Społeczna – Psychoterapia zaburzeń nerwicowych i osobowości. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć psychoedukacyjnych i relaksacyjnych oraz w rozmowach wspierających z Pacjentem.

piotr zespół terapiibieszczady

Piotr

Instruktor Terapii Uzależnień

Instruktor Terapii Uzależnień, Instruktor w procesie. W swojej pracy, poza wiedzą psychologiczną, socjologiczną i filozoficzną, korzysta z własnego doświadczenia osoby uzależnionej. Ze szczególnym zainteresowaniem zajmuje się aspektami funkcjonowania bliskich osób uzależnionych, dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, aspektem uzależnień behawioralnych oraz dzieci i młodzieży uzależnionych od świata wirtualnego.

Marek - zespół terapii bieszczady

Marek

Trener

Absolwent SWPS kierunek Socjologia. Trener umiejętności społecznych. Specjalizuje się w tematach związanych z komunikacją, budowaniem poczucia własnej wartości, rozwijaniem w sobie pasji.

Dominik

Terapeuta Uzależnień, Artysta, Muzyk, Muzykoterapeuta

Absolwent Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji – Szkoła Terapeutów Uzależnień “Brok” akredytowana przez Państwową Agencje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Swoje doświadczenie w dużej mierze zawdzięcza własnej terapii związanej z uzależnieniem.

W swojej pracyterapeutycznej wykorzystuje różne instrumenty muzyczne w szczególności bębny.  Od 2020 roku uczy się w Krakowskim Instytucie Gestalt.

Ania

Specjalista psychoterapii uzależnień

Absolwentka Krakowskiej Szkoły Psychoterapii Uzależnień w stopniu: specjalista psychoterapii uzależnień, akredytowana przez KBdsPN. Absolwentka TSzW kierunek: pedagogika; specjalność: profilaktyka uzależnień i resocjalizacja. Ukończyła kurs rozpoznawania ekspresji mimicznych i stanów emocjonalnych człowieka w SIE. Specjalizuje się w tematach związanych z egzystencjalizmem, roli emocji w życiu człowieka, poczuciem własnej wartości. Warsztat pracy realizuje głównie w nurcie humanistycznym z wykorzystaniem socjo i psychodramy oraz arteterapii.