TerapiaBieszczady

Zespół

Nasz zespół to pełni zapału, otwarci i kompetentni ludzie, którzy realizują program terapeutyczny w sposób kreatywny, traktując go jako misję TERAPIBIESZCZADY.

Chcesz poznać Samego Siebie i zmierzyć się ze Swoimi problemami? Specjaliści z naszego Zespołu zapewnią Ci wsparcie i skuteczną pomoc.
Skorzystaj z ich wiedzy i umów się na indywidualne spotkanie online.

piotr zespół terapiibieszczady

Piotr

Instruktor Terapii Uzależnień

Instruktor Terapii Uzależnień, Instruktor w procesie. W swojej pracy, poza wiedzą psychologiczną, socjologiczną i filozoficzną, korzysta z własnego doświadczenia osoby uzależnionej. Ze szczególnym zainteresowaniem zajmuje się aspektami funkcjonowania bliskich osób uzależnionych, dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, aspektem uzależnień behawioralnych oraz dzieci i młodzieży uzależnionych od świata wirtualnego.

Barbara Błaż-Kapusta

 

Psycholog kliniczny, psychoterapeutka, specjalistka i superwizorka psychoterapii uzależnienia i współuzależnienia, specjalistka i superwizorka w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Od 1997 roku pracuje z osobami uzależnionym ich rodzinami, raz osobami doznającymi przemocy w rodzinie. Zajmuje się również diagnozą i terapią dziecka wykorzystywanego seksualnie i jego rodziny.Posiada bogate doświadczenie szkoleniowe w obszarze uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Dominik

Terapeuta Uzależnień, Artysta, Muzyk, Muzykoterapeuta

Absolwent Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji – Szkoła Terapeutów Uzależnień “Brok” akredytowana przez Państwową Agencje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Swoje doświadczenie w dużej mierze zawdzięcza własnej terapii związanej z uzależnieniem.

W swojej pracyterapeutycznej wykorzystuje różne instrumenty muzyczne w szczególności bębny.  Od 2020 roku uczy się w Krakowskim Instytucie Gestalt.

Ania

Specjalista psychoterapii uzależnień

Absolwentka Krakowskiej Szkoły Psychoterapii Uzależnień w stopniu: specjalista psychoterapii uzależnień, akredytowana przez KBdsPN. Absolwentka TSzW kierunek: pedagogika; specjalność: profilaktyka uzależnień i resocjalizacja. Ukończyła kurs rozpoznawania ekspresji mimicznych i stanów emocjonalnych człowieka w SIE. Specjalizuje się w tematach związanych z egzystencjalizmem, roli emocji w życiu człowieka, poczuciem własnej wartości. Warsztat pracy realizuje głównie w nurcie humanistycznym z wykorzystaniem socjo i psychodramy oraz arteterapii.    

Paweł


Instruktor terapii uzaleznien alkoholowych, narkotykowych i
behawioralnych. Obecnie student na kierunku Psychologia. Swoja wiedze opiera na nauce i wlasnych doswiadczeniach osoby uzależnionej od alkoholu i narkotyków.