TerapiaBieszczady

Zespół

Nasz zespół to pełni zapału, otwarci i kompetentni ludzie, którzy realizują program terapeutyczny w sposób kreatywny, traktując go jako misję TERAPIBIESZCZADY.

Chcesz poznać Samego Siebie i zmierzyć się ze Swoimi problemami? Specjaliści z naszego Zespołu zapewnią Ci wsparcie i skuteczną pomoc.
Skorzystaj z ich wiedzy i umów się na indywidualne spotkanie online.

Marek - zespół terapii bieszczady

Marek

Trener

Absolwent SWPS kierunek Socjologia. Trener umiejętności społecznych. Specjalizuje się w tematach związanych z komunikacją, budowaniem poczucia własnej wartości, rozwijaniem w sobie pasji.

Paweł

Instruktor terapii uzaleznien alkoholowych, narkotykowych i
behawioralnych. Obecnie student na kierunku Psychologia. Swoja wiedze opiera na nauce i wlasnych doswiadczeniach osoby uzależnionej od alkoholu i narkotyków.

Karina

Karina

Absolwentka Uniwersytetu
Rzeszowskiego o specjalizacji Pedagogika resocjalizacyjna oraz WSPIA o
specjalizacji Organizacja pracy socjalnej i resocjalizacja . Aktualnie
studentka Psychotraumatologii.

Pracuje z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi oraz ich rodzinami.

Agnieszka

Agnieszka

Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień.

Zajmuję się pomocą ludziom uzależnionym od około dekady. Moimi atutami w pracy terapeutycznej są empatia i zrozumienie. Wiem, że przede wszystkim pracuję z ludźmi, którzy cierpią. Moim celem jest ich wspieranie w procesie dążenia do zmian.

Joanna

Jestem Instruktorem Terapii Uzależnień, w trakcie studiów psychologicznych. Swoje doświadczenie zdobyłam w pomocy uzależnionym w ramach wspólnot 12-sto krokowych. Pracuje na superwizji z certyfikowanym superwizorem (PARPA). W swojej pracy kieruje się zasadą szacunku i uważności, towarzysząc Pacjentowi w próbie zbudowania trzeźwego i pełnego jakości życia.