TerapiaBieszczady

Zespół

Nasz zespół to pełni zapału, otwarci i kompetentni ludzie, którzy realizują program terapeutyczny w sposób kreatywny, traktując go jako misję TERAPIBIESZCZADY.

Chcesz poznać Samego Siebie i zmierzyć się ze Swoimi problemami? Specjaliści z naszego Zespołu zapewnią Ci wsparcie i skuteczną pomoc.
Skorzystaj z ich wiedzy i umów się na indywidualne spotkanie online.

Monika - zespół terapii Bieszczady

Monika

Psycholog terapeuta

Absolwentka SWPS kierunek Psychologia Społeczna – Psychoterapia zaburzeń nerwicowych i osobowości. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć psychoedukacyjnych i relaksacyjnych oraz w rozmowach wspierających z Pacjentem.

piotr zespół terapiibieszczady

Piotr

Instruktor Terapii Uzależnień

Instruktor Terapii Uzależnień, Instruktor w procesie. W swojej pracy, poza wiedzą psychologiczną, socjologiczną i filozoficzną, korzysta z własnego doświadczenia osoby uzależnionej. Ze szczególnym zainteresowaniem zajmuje się aspektami funkcjonowania bliskich osób uzależnionych, dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, aspektem uzależnień behawioralnych oraz dzieci i młodzieży uzależnionych od świata wirtualnego.

Marek - zespół terapii bieszczady

Marek

Trener

Absolwent SWPS kierunek Socjologia. Trener umiejętności społecznych. Specjalizuje się w tematach związanych z komunikacją, budowaniem poczucia własnej wartości, rozwijaniem w sobie pasji.

Dominik

Terapeuta Uzależnień, Artysta, Muzyk, Muzykoterapeuta

Absolwent Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji – Szkoła Terapeutów Uzależnień „Brok” akredytowana przez Państwową Agencje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Swoje doświadczenie w dużej mierze zawdzięcza własnej terapii związanej z uzależnieniem.

W swojej pracyterapeutycznej wykorzystuje różne instrumenty muzyczne w szczególności bębny.  Od 2020 roku uczy się w Krakowskim Instytucie Gestalt.

Ania

Specjalista psychoterapii uzależnień

Specjalista psychoterapii uzależnień w trakcie certyfikacji. Absolwentka TSzW kierunek Pedagogika specjalność profilaktyka uzależnień i resocjalizacja. Specjalizuje się w tematach związanych z egzystencjalizmem, roli emocji w życiu, poczuciem własnej wartości. Warsztat pracy realizuje głównie  w nurcie humanistycznym z wykorzystaniem psychodramy i arteterapii.