TerapiaBieszczady

Galeria

Dom terapeutyczny zlokalizowany w Hoczwi

Przyroda ma na człowieka wpływ terapeutyczny – to wiadomo nie od dziś. Pozwala się zrelaksować, wyciszyć, odciąć od rozpraszających bodźców, oczyścić umysł. Dlatego też nasz ośrodek mieści się w Hoczwi w samym sercu pięknych bieszczadzkich krajobrazów.

Zapewniamy warunki lokalowe, które sprzyjają zdrowieniu – wygodne łóżka, komfortowe łazienki, sale do zajęć grupowych i indywidualnych, wspólną przestrzeń do integracji. Nie muszą nam Państwo wierzyć na słowo, przygotowaliśmy galerię zdjęć, które prezentują nasz ośrodek. Oto jak wygląda budynek w środku i od zewnątrz, a także jego okolica.

Terapia z dala od zgiełku świata

Czasem, żeby dobrze zrozumieć i przeanalizować swoje problemy, trzeba na nie spojrzeć z dystansu. Wyjazd poza miejsce zamieszkania oraz oderwanie się od codziennych obowiązków może w tym pomóc. W naszym ośrodku terapeutycznym stworzyliśmy takie warunki, żeby mogli Państwo skupić się wyłącznie na pracy nad sobą.

Jesteśmy przekonani, że pozytywne, naturalne otoczenie pomaga w powrocie do trzeźwości i mierzeniu się z nałogiem. Świeże powietrze, spacery, przyroda, zieleń to elementy, które wspomagają proces terapeutyczny, zapewniają dobrostan psychiczny.

Oddalenie od skupisk ludzkich ma też tę zaletę, że zmniejsza pokusy oraz okazje do zdobycia używek. Pacjenci uczą się przyjmowania rzeczywistości na trzeźwo oraz radzenia sobie z nią, bez nadmiernego stresu, bez frustracji. W ten sposób nabywają odporność psychiczną, niezbędną w walce z uzależnieniem.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć oraz odwiedzenia naszego ośrodka terapeutycznego w Hoczwi w Bieszczadach, aby zapoznać się z obiektem oraz uzyskać wszelkie potrzebne do podjęcia decyzji informacje.

Zajmujemy się leczeniem uzależnień od alkoholu, innych substancji psychoaktywnych oraz nałogów behawioralnych, takich jak hazard czy nadmierne korzystanie z Internetu. Zapewniamy dyskrecję, profesjonalną pomoc oraz piękne krajobrazy za oknem.

Ośrodek uzależnień bieszczady 12
Ośrodek uzależnień bieszczady 9
terapia bieszczady oferta 4
Ośrodek uzależnień bieszczady 2
pokój 2
pokój telewizyjny
łazienka 2
gabinet 2
Ośrodek uzależnień bieszczady 11
terapia bieszczady oferta 5
Ośrodek uzależnień bieszczady 4
15
pokój 4
sala terapeutyczna
pokój 1
gabinet 1
Ośrodek uzależnień bieszczady 10
Ośrodek uzależnień bieszczady 7
Ośrodek uzależnień bieszczady 3
Ośrodek uzależnień bieszczady
pokój 5
łazienka 1
pokój 3